about

Premier League

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

table

Premier League

PosClubPWDLFAGDPts
1Bedworth United762324297893-1593
2Sutton Coldfield Town540181712
3Harborough Town532062411
4Loughborough Dynamo530210649
5Sporting Khalsa52217618
6Shepshed Dynamo42113307
news

The Latest News

gallery

the best players

next match

Napoli vs Bluebirds

next match

Napoli vs Bluebirds